Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej

Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej

Aktualności, Sport
drukuj
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie dnia „Mistrzostwa Gminy Stryszów w piłce halowej!”⚽Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowejMistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej
Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowejMistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej
Nasza szkoła była dzisiaj gospodarzem mistrzostw gminy w piłce nożnej halowej. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 oraz 7-8. Rozgrywki stały na wysokim poziomie i towarzyszyły im duże emocje. W klasyfikacji końcowej nasi uczniowie zajęli następujące miejsca na podium:
III miejsce – chłopcy w starszej kategorii⚽Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowejMistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej
II miejsce – chłopcy w młodszej kategorii⚽Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowejMistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej
I miejsce – dziewczęta w starszej kategorii⚽Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowejMistrzostwa gminy w piłce nożnej halowejMistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej (awans do kolejnego etapu zawodów). Gratulujemy!Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej
Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowejMistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej
Serdecznie dziękujemy za udział w zawodach sportowych zaprzyjaźnionym szkołom podstawowym z Gminy Stryszów, gratulujemy sukcesówMistrzostwa gminy w piłce nożnej halowejMistrzostwa gminy w piłce nożnej halowejMistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej i pozytywnych, sportowych emocji. Oczywiście zapraszamy ponownie!Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej