Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Konkurs „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

Konkurs „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

Aktualności
drukuj

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU!!!

W związku z trwającym okresem Bożonarodzeniowym Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stroniu zorganizował konkurs na „Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową”.  Celem konkursu było kształtowanie aktywnej postawy dzieci i młodzieży wobec sztuki i tradycji kulturowej związanej z obrzędami  bożonarodzeniowymi, a także rozwijanie ich kreatywności i zdolności manualnych. Ocenianie podlegało zgodność pracy z tematem konkursu, samodzielność,  pomysłowość, estetyka, a także wkład pracy. W dniu  3 grudnia 2020 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu:

 Oto wyniki konkursu:

Przedszkole

I miejsce: Żaneta Mucha gr. 6-latki

II miejsce:  Kornelia Ołdyńska gr. 4-latki

III miejsce:  Aneta Kurek  gr. 3-latki

Wyróżnienia: Jagoda Kacik gr. 4-latki, Arkadiusz Golonka gr. 4-latki

Szkoła

I miejsce: Natalia Targosz kl. 3

II miejsce:  Patrycja Ryłko kl. 3

III miejsce:  Kamila Kurek kl. 2b, Oliwia Filuś kl. 2b

Wyróżnienia: Amelia Cudak kl. 1, Dawid Lempart kl. 4

 Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!

Dyplomy oraz nagrody do odbioru w Sekretariacie Zespołu od 07.12.2020r.