Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Aktualności
drukuj

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018Pierwszy dzwonek za nami!

Punktualnie o godzinie 9 zabrzmiał pierwszy dzwonek w naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018!

Uroczysty apel z tej okazji przygotowali uczniowie klasy Va i Vb wraz ze swoimi wychowawczyniami (P. Jolanta Kozik i D. Wróbel). Młodzi aktorzy przenieśli nas już w klimat szkoły, chociaż nie zabrakło nawiązań do czasu wakacji. Nie mogło także zabraknąć nawiązań do pamiętnego września w roku 1939. Refleksje płynące z daty 1 wrzesień 1939 r. pobudzają do myślenia i wnioskowania. Jesteśmy szczęśliwym pokoleniem, które wojnę zna z lekcji historii i filmów. Oby tak było zawsze.

Po raz pierwszy mury szkoły przekroczyli pierwszoklasiści, których witamy szczególnie serdecznie! Gromadka ta liczy 18 uczniów. Dziś rozpoczynają nowy etap w swoim życiu. Życzymy Wam abyście się w tej roli czuli dobrze i z radością przychodzili do szkoły.

Nasza kadra wzbogaciła się o kolejnych nauczycieli. Od nowego roku pracę w naszej szkole podjęły następujące Panie: mgr Anna Łabędź (j. angielski), mgr Izabella Czaicka-Mrowiec (biologia, chemia), mgr Paulina Kopacz (fiazyka), mgr Kinga Szwaja-Klugowska( doradztwo zawodowe) oraz  lic. Karolina Gnojek (świetlica). Serdecznie witamy w naszej szkole!

Bardzo serdecznie witamy dwóch nowych uczniów (Bartka i Aleksandra). W imieniu całej społeczności szkolnej życzymy dużo radości i satysfakcji z nauki w naszej szkole.

Wszystkim życzymy w nowym roku szkolnym dużo siły, radości, rozwijania swoich talentów.