Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Dzień Babci i Dziadka 2017

Dzień Babci i Dziadka 2017

Aktualności
drukuj

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. Tradycyjnie od wielu lat wydarzenie to zajmuje szczególne miejsce w kalendarzu szkolnych uroczystości.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W trakcie uroczystości licznie przybyli gości mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. 

O ile dzieci zadbały o coś „dla ducha” o tyle o coś „dla ciała” zatroszczyły się mamy. Przygotowały one słodki poczęstunek dla naszych seniorów. 

Na zakończenie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez inscenizację, wiersze, piosenki oraz wspólną zabawę mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.
Na koniec, od całej społeczności szkolnej życzymy wszystkim Babciom i Dziadziom uśmiechu i pogody ducha oraz jak najdłuższego życia w zdrowiu… I cóż do zobaczenia za rok!