Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Wycieczki w ramach projektu „Odkrywamy Małopolskę”

Wycieczki w ramach projektu „Odkrywamy Małopolskę”

Aktualności
drukuj
Wycieczki czas start!
Rozpoczynamy sezon wycieczek szkolnych, na które oczekują wszyscy uczniowie😊
🚌🎡🚌
Nasza szkoła uczestniczy w drugiej edycji programu „Odkrywam Małopolskę” i dzięki temu uczniowie z klas 2, 3 i 4 wzięli udział w wycieczce do Krakowa, do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema- Muzeum Inżynierii Miejskiej. Uczniowie aktywnie zwiedzali sensoryczny park edukacyjny oraz uczestniczyli w seansie tematycznym w kinie sferycznym.
Wycieczka była bardzo kształcąca, wszyscy uczestnicy wrócili szczęśliwi i uśmiechnięci!🤓
🚌🎡🚌
Program realizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Gminę Stryszów.
Dziękujemy!