Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Wiktoria Biskup finalistką konkursu wojewódzkiego

Wiktoria Biskup finalistką konkursu wojewódzkiego

Aktualności, Sukcesy uczniów (rok szkolny 2016/2017)
drukuj

Wiktoria Biskup finalistką konkursu wojewódzkiegoNasza siódmoklasistka została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Miło było zobaczyć na liście osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego, pośród niejednokrotnie obcojęzycznych nazwisk, Wiktorię Biskup. Uczennica od początku września pracowała nad zagadnieniami z zakresu gramatyki oraz historii Wielkiej Brytanii i z powodzeniem pokonywała kolejne etapy konkursu przedmiotowego. Niezbędne okazały się bardzo dobre umiejętności językowe. Zaznaczyć należy, że Wiktoria język angielski rozwija samodzielnie, nie korzysta z kursów zagranicznych czy pomocy korepetytorów. Gratulujemy i już dzisiaj życzymy kolejnych sukcesów. Do konkursu Wiktorię przygotowywała nauczycielka języka angielskiego Pani Anna Zawiła.