Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Sztafetowe biegi przełajowe

Sztafetowe biegi przełajowe

Aktualności, Sport, Sukcesy uczniów (rok szkolny 2016/2017)
drukuj

Sztafetowe biegi przełajoweWspaniale spisali się nasi uczniowie w mistrzostwach powiatu wadowickiego w sztafetowych biegach przełajowych. Po niezwykle pasjonującej walce zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęli drugie miejsce! Dziewczęta musiały uznać wyższość swoich koleżanek z SP 4 Andrychów, z kolei chłopcy nieznaczne przegrali z kolegami z SP Kalwaria Zebrzydowska.

Jak o wicemistrzowie powiatu uzyskaliśmy prawo reprezentowania naszego powiatu na mistrzostwach województwa. Te zostaną rozegrane 11 października na lotnisku w Nowym Targu. Tam na starcie spotkają się 44 najlepsze sztafety Małopolski w kat. dziewcząt i tyle samo w kat. chłopców.

Wicemistrzowie powiatu (chłopcy): Tomasz Bogdanik, Jakub Godzik, Jakub Klimeczko, Arkadiusz Kunowski, Konrad Leśniak, Maciej Matlak, Adrian Mirocha, Kamil Prymuła, Jakub Ziembla, Maciej Lenik.

Wicemistrzynie powiatu (dziewczęta): Kamila Błasiak, Karolina Gnojek, Klaudia Gnojek, Anna Godzik, Adrianna Łazorko, Dagmara Mirek, Natalia Nowak, Martyna Pindel, Klaudia Tobiasz, Julia Wicher, Anna Worytko.

Ogromne gratulacje, przyjemnie oglądało się jak nasi uczniowie z dużym zaangażowaniem walczyli, kibicowali sobie na trasie, wspierali!

W finale wojewódzkim rozegranym w Nowym Targu zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli 23 miejsce. Ogromne gratulacje!