Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Święto patrona szkoły

Święto patrona szkoły

Aktualności
drukuj
Święto patrona szkołyŚwięto patrona szkoły
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie roku „Święto Patrona Szkoły!”Święto patrona szkoły❤️
Święto patrona szkoły
Jak co roku celebrowaliśmy dzisiaj Święto Patrona Szkoły, Tadeusza Kościuszki☺️
Uczniowie z 2 klasy zaprezentowali interesujący montaż słowo-muzyczny a tym samym przybliżyli wszystkim sylwetkę naszego bohatera narodowego. Kolorowe stroje oraz dekoracja dodały powagi całemu wydarzeniu.
Święto Patrona Szkoła Święto patrona szkoły❤️ to szkolna uroczystość, podczas której prezentujemy sztandar szkolny oraz wszystkie elementy ceremoniału szkolnego zarezerwowane na najważniejsze uroczystościŚwięto patrona szkoły❤️
Święto patrona szkołyŚwięto patrona szkoły