Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Światowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkole

Światowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkole

Aktualności
drukuj
Światowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkoleŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkoleŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkole
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie dnia „Światowe Dni Wiedzy na temat autyzmu!”Światowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkoleŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkoleŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkole
Światowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkole
Dzisiaj dołączyliśmy do akcji przeprowadzanej w ramach pogłębiania wiedzy na temat autyzmuŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkoleŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkoleŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkole
W szkolnym konkursie plastycznym na temat solidarności z osobami z autyzmem zostały przyznane nagrody i wyróżnienia☺️. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniomŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkole
Światowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkoleŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkoleŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w szkole