Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Światowy dzień wiedzy na temat autyzmu w przedszkolu

Światowy dzień wiedzy na temat autyzmu w przedszkolu

Aktualności
drukuj
Światowy dzień wiedzy na temat autyzmu w przedszkoluŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w przedszkolu
Dziaj przedszkolaki przyłączyły się do obchodów „Światowych Dni Wiedzy na Temat Autyzmu”Światowy dzień wiedzy na temat autyzmu w przedszkolu. Tego dnia w akcie solidarności z osobami z autyzmem wszystkie dzieci oraz nauczyciele założyli niebieską odzież☺️. Dzieci obejrzały film edukacyjny”Jaś i niebieskie motyle” oraz „Podróż Marii”, którego celem było uświadomienie dzieciom istnienia autyzmu i wskazanie trudności z jakimi mierzą się osoby z autyzmem. Przedszkolaki w swoich grupach wykonały prace plastyczne, a następnie we wspólnym pochodzie wraz z niebieskim motylkami w rękach przeszły po najbliższej okolicyŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w przedszkolu
Światowy dzień wiedzy na temat autyzmu w przedszkoluŚwiatowy dzień wiedzy na temat autyzmu w przedszkolu