Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Sukcesy w turnieju „Raz do roku na bosaka”

Sukcesy w turnieju „Raz do roku na bosaka”

Aktualności, Sport, Sukcesy uczniów (rok szkolny 2016/2017)
drukuj

Wspaniale spisali się nasi uczniowie występujący w turnieju o tytuł „Najsprawniejszego ucznia szkół podstawowych powiatu wadowickiego Raz do roku na bosaka”. Zawody dla klas IV-V odbyły się w 9 listopada w Stryszowie, z kolei klasy VI-VII rywalizowały 17 listopada w Leńczach. Każdy zawodnik miał do pokonania na czas dwa tory gimnastyczne. Suma czasów zawodników danej drużyny (2 dziewczynki i dwóch chłopców) dawała łączny czas i miejsce drużyny. W kat. klas IV-V zajęliśmy II miejsce, w kat. klas VI-VII zajęliśmy I miejsce!!!

Składy drużyn – kat. IV-V: Weronika Cibor, Amelia Korzeniowska, Maciej Lenik, Karol Krystian; kat. VI-VII: Karolina Gnojek, Natalia Nowak, Jakub Klimeczko i Konrad Leśniak.

Oprócz sukcesów drużynowych osiągnęliśmy także indywidualne: 4 miejsce – Amelia Korzeniowska, 5 miejsce – Maciej Lenik, 4 miejsce – Konrad Leśniak. Najsprawniejszymi w powiecie okazali się nasi uczniowie: w kat. dziewcząt Natalia Nowak, w kat. chłopców Jakub Klimeczko!

Gratulacje!!!