Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Projekt „Już pływam”

Projekt „Już pływam”

Aktualności
drukuj

Nasza szkoła zakończyła realizację projektu pod nazwą: „Już pływam”, w ramach zadania „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży”. Projekt realizowany był przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Program adresowany był do 15 uczniów klas I-III i obejmował 20 godzin dydaktycznych zajęć nauki pływania  z wykwalifikowanym instruktorem. Zajęcia odbywały się na krytej pływalni „Delfin” w Wadowicach.

Projekt miał na celu zachęcić dzieci do uprawiania sportu i rekreacji poprzez mądre i aktywne spędzanie czasu wolnego po zakończeniu zajęć lekcyjnych. Mamy nadzieję, że opanowane umiejętności pływackie naszych uczniów zostaną przez nich wykorzystane już podczas najbliższych wakacji.