Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Piłka nożna halowa dziewcząt – zawody powiatowe

Piłka nożna halowa dziewcząt – zawody powiatowe

Aktualności, Sport
drukuj

Piłka nożna halowa dziewcząt - zawody powiatoweWiele radości sprawiły nam dzisiaj nasze piłkarki nożne zdobywając mistrzostwo powiatu wadowickiego. Finał odbył się w Wadowicach. Po eliminacjach gminnych i międzygminnych do ścisłego finału dotarły 4 drużyny: SP 4 Andrychów, SP 4 Wadowice, SP Brzeźnica oraz SP Stronie.

Nasze dziewczęta nie miały sobie równych w rywalizacji ze swoimi rówieśniczkami z innych szkół zdecydowanie wygrywając w każdym meczu (Stronie-Wadowice 8:0; Stronie-Andrychów 6:2; Stronie-Brzeźnica 5:0).

Już jutro zawody rejonowe. Walczymy z mistrzyniami powiatów chrzanowskiego, oświęcimskiego i olkuskiego. Najlepsza drużyna pojedzie na finał wojewódzki do Wieliczki.Trzymajcie kciuki!

A najlepsze dziewczyny w powiecie wadowickim w kat. szkół podstawowych w piłce nożnej halowej to: Natalia Nowak, Julia Wicher, Klaudia i Karolina Gnojek, Agnieszka Sabała, Julia Kocańda, Adrianna Łazorko i Ania Godzik!

Dodajmy, że trzeci rok z rzędu nasza szkoła zdobywa tytuł mistrza powiatu w piłce nożnej halowej dziewcząt!

Chłopcy również dotarli do finału powiatowego, zajmując ostatecznie 4 miejsce.