Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie dnia „Konkurs!”
Nasi uczniowie uczestniczyli w interesującym konkursie organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Wadowicach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie. Temat konkursu: „Bezpieczeństwo w sieci oczami młodego internauty”zainspirował uczniów do przygotowania prac konkursowych obrazujących temat, z wykorzystaniem różnych technik plastycznych, umiejętności literackich czy graficznych. By bezpiecznie poruszać się w wirtualnym świecie, warto mieć wiedzę o zagrożeniach i znać sposoby, by je skutecznie usuwać. Taką wiedzę nasi uczniowie zdobywają każdego dnia, nie tylko w szkole ale również w domu rodzinnym. Dzięki temu, ich poziom bezpieczeństwa w sieci wzrasta
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.