Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Konkurs „Bezpieczeństwo w sieci oczami młodego internauty”

Konkurs „Bezpieczeństwo w sieci oczami młodego internauty”

Aktualności
drukuj
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie dnia „Konkurs!”‍☺️‍
❄️
Nasi uczniowie uczestniczyli w interesującym konkursie organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Wadowicach oraz Gminny Ośrodek Kultury w StryszowieKonkurs "Bezpieczeństwo w sieci oczami młodego internauty". Temat konkursu: „Bezpieczeństwo w sieci oczami młodego internauty”‍zainspirował uczniów do przygotowania prac konkursowych obrazujących temat, z wykorzystaniem różnych technik plastycznych, umiejętności literackich czy graficznych. By bezpiecznie poruszać się w wirtualnym świecie, warto mieć wiedzę o zagrożeniach i znać sposoby, by je skutecznie usuwać. Taką wiedzę nasi uczniowie zdobywają każdego dnia, nie tylko w szkole ale również w domu rodzinnym. Dzięki temu, ich poziom bezpieczeństwa w sieci wzrasta☺️
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!Konkurs "Bezpieczeństwo w sieci oczami młodego internauty"