Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > III miejsce w województwie w konkursie „Odblaskowa Szkoła”

III miejsce w województwie w konkursie „Odblaskowa Szkoła”

Aktualności, Odblaskowa szkoła, Wydarzenia
drukuj

III miejsce w województwie w konkursie "Odblaskowa Szkoła"Wspaniały sukces osiągnęła nasza szkoła w wojewódzkim konkursie „Odblaskowa Szkoła”! Spośród 335 sklasyfikowanych szkół znaleźliśmy się na III miejscu!  Podczas uroczystej gali, która odbyła się 13 grudnia w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie otrzymaliśmy pamiątkową tabliczkę oraz czek w wysokości 8 tysięcy złotych!

Uroczysta gala w Krakowie, była ukoronowaniem działań jakie rozpoczęliśmy w pierwszych dniach września. Można zaryzykować stwierdzenie, że wrzesień i pszaździernik upłynęły w naszej szkole „odblaskowo”. Odbyło się wiele konkursów, ciekawych akcji, których uwieńczeniem była wizyta telewizji TVP 3 Kraków i nagranie reportażu o naszych przedsięwzięciach.

Najlepsze szkoły z każdego powiatu zostały zaproszone do Krakowa na uroczyste podsumowanie akcji. Już po raz siódmy w ośmioletniej historii konkursu jesteśmy najlepszą szkołą w powiecie wadowickim. Także po raz siódmy zajmujemy miejsce w „pierwszej dziesiątce” klasyfikacji ogólnej. Urozmaiceniem wieczoru był występ wokalisty Jacka Stachurskiego. Nie była to jedyna niespodzianka tego wieczoru. Finaliści konkursu mieli okazję spotkać i posłuchać 3-krotnego Mistrza Europy w Rajdach Samochodowych Kajetana Kajatanowicza!