Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > III miejsce w Małopolsce w konkursie „Odblaskowa szkoła”!!!

III miejsce w Małopolsce w konkursie „Odblaskowa szkoła”!!!

Aktualności, Odblaskowa szkoła
drukuj

Znamy już wyniki IX edycji konkursu „Odblaskowa szkoła”. Chcemy się pochwalić, iż nasza szkoła, podobnie jak w poprzednim roku, zajęła III miejsce w Małopolsce! Uczniowie naszej szkoły, wraz z dyrektorem Janem Gębalą oraz koordynatorem projektu Tomaszem Gębalą odebrali  z rąk Pani Barbary Nowak – Małopolskiego Kuratora Oświaty – pamiątkowe dyplomy oraz czek na kwotę 7 tys. złotych.

Podsuwanie konkursu odbyło się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Uroczysta gala zgromadziła wielu wspaniałych gości, przedstawicieli Małopolskiej Policji, Kuratorium Oświaty, Urzędu Wojewódzkiego.

Zwieńczeniem gali był koncert zespołu Kombii „Królowie Życia”. Występ zespołu wzbogacony wspomnieniami Grzegorza Skawińskiego był nie lada gratką dla gości, którzy po brzegi wypełnili Centrum Kongresowe.

To duży sukces naszej szkoły, a co najważniejsze – powtarzalny! W dziewięcioletniej historii tego konkursu po raz ósmy znajdujemy się w gronie laureatów, czyli w najlepszej dziesiątce! A przecież w każdej edycji startuje ok. 300 – 400 szkół – powiedział po zakończeniu gali dyrektor szkoły Jan Gębala.