Grupa Apostolska

Aktualności, Wydarzenia
drukuj

Grupa ApostolskaZ początkiem września w naszej parafii św. Anny w Zakrzowie została reaktywowana Grupa Apostolska, gromadząca dzieci i młodzieży, uczniów Szkoły Podstawowej w Stroniu
i nie tylko.

Grupa ta jest oparta na czterech filarach. Pierwszym z nich to formacja- czas spędzony na wspólnej modlitwie i rozmowach poświęconych życiu religijnemu. Drugim filarem tworzącym grupę to śpiew- dzieci i młodzież wspólnie uczą się pieśni i piosenek religijnych, które są wykorzystywane  podczas różnych okazji. Trzecim filarem naszych spotkań to praca- różnorodna aktywność, która ma zachęcić do czynienia dobra. Aktualnie grupa przygotowuje Jasełka, które wystawi 7 stycznia 2018 roku w naszej szkole. Ostatnim filarem naszych spotkań jest zabawa, która otwiera na świat drugiego człowieka, który jest obok.

Dzieci i młodzież spotykają się w każdą sobotę o godzinie 1000 na małej sali gimnastycznej w naszej szkole. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w życie Grupy Apostolskiej. Opiekunem grupy jest ks. Kamil Szydłowski.