Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Ekopracowania w naszej szkole

Ekopracowania w naszej szkole

Aktualności
drukuj
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie roku „Ekopracownia w naszej szkole!”Ekopracowania w naszej szkoleEkopracowania w naszej szkole⛅Ekopracowania w naszej szkole
Ekopracowania w naszej szkoleEkopracowania w naszej szkoleEkopracowania w naszej szkole
Dzisiaj w naszej szkole uroczyście otwarto Ekopracownię. Inicjatywę utworzenia tej pracowni zawdzięczamy środkom z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Dzięki inicjatywie Wójta Gminy Stryszów nasi uczniowie będą uczyli się o odnawialnych źródłach energii. Zajęcia praktyczne wzbogacone teorią znacząco wpłyną na codzienną realizację zajęć dydaktycznych.
Dziękujemy!Ekopracowania w naszej szkole