Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Dzień tabliczki mnożenia

Dzień tabliczki mnożenia

Aktualności
drukuj
Wieści prosto ze szkoły z cyklu z święta nietypowe „Dzień tabliczki mnożenia”Dzień tabliczki mnożenia
Dzień tabliczki mnożeniaDzień tabliczki mnożenia
Dzisiaj w naszej szkole był Dzień tabliczki mnożenia.Dzień tabliczki mnożenia Każda klasa przygotowała zegar⏳️, w którym godziny zapisane były w postaci mnożenia dwóch liczb lub ułamków zwykłych, dziesiętnych a nawet pierwiastków lub znaków rzymskich. Dzień tabliczki mnożeniaDzień tabliczki mnożeniaDzień tabliczki mnożenia Podczas przerw korytarze szkolne przemierzał Patrol tabliczki mnożenia‍‍♀️‍♂️‍, który sprawdzał znajomość matematyki. Wszystkie poprawne odpowiedziDzień tabliczki mnożenia były nagradzaneDzień tabliczki mnożeniaDzień tabliczki mnożeniaa wszystkie przygotowane nagrody bardzo szybko trafiły do uczniów. Tabliczka mnożenia nie stanowi problemu w naszej szkole!Dzień tabliczki mnożenia