Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Dzień postaci z bajek w przedszkolu

Dzień postaci z bajek w przedszkolu

Aktualności
drukuj
Wieści prosto z przedszkola z cyklu święta nietypowe „Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek!”‍♀️‍♀️‍♂️Dzień postaci z bajek w przedszkoluDzień postaci z bajek w przedszkoluDzień postaci z bajek w przedszkoluDzień postaci z bajek w przedszkoluDzień postaci z bajek w przedszkolu
Dzień postaci z bajek w przedszkolu
Dzisiaj w przedszkolu motywem przewodnim zajęć byli bohaterowie bajek i baśniDzień postaci z bajek w przedszkoluDzień postaci z bajek w przedszkoluDzień postaci z bajek w przedszkolu Piękne kreacje przedszkolaków wzbudzały zachwyt wśród starszych kolegów. To był super dzieńDzień postaci z bajek w przedszkoluDzień postaci z bajek w przedszkolu
Dzień postaci z bajek w przedszkolu‍♂️Dzień postaci z bajek w przedszkolu