Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Aktualności
drukuj
Cała społeczność szkolna uczciła Dzień Edukacji Narodowej. Piosenki, taniec, okolicznościowe wiersze prezentowali uczniowie z klasy 5 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego sześciolatków.
W akademii uczestniczyli uczniowie, pracownicy ZSP oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Stryszów Pan Szymon Duman, Sekretarz Gminy Stryszów Pan Wacław Radoń, Koordynator do spraw edukacji Pan Marek Kwartnik, kierownik COPO Pani Monika Bartkowska, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marzena Stanisławska.
Dyrektor ZSP Pani Renata Elżbieciak z okazji DEN wręczyła nauczycielom oraz pracowników administracji i obsługi nagrody. Pan Wójt swoimi nagrodami wyróżnił Panią dyrektor Renatę Elżbieciak, Panią Marię Pióro oraz Panią Monikę Bartkowską.