Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Aktualności
drukuj
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie roku „Dzień Edukacji Narodowej!”Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej
Dzisiaj w naszej szkole było uroczyście i świątecznie. Celebrowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Razem z nami w uroczystości uczestniczył Wójt Gminy Stryszów Pan Szymon Duman oraz zaproszeni goście. Z okazji Dnia Edukacji uczniowie klasy 5 przygotowali część artystycznąDzień Edukacji Narodowej a uczniowie klasy 1 po zaprezentowaniu swojego występu zostali pasowani na uczniów naszej szkołyDzień Edukacji Narodowej. Uczniom kasy 1, w tym ważnym dniu, towarzyszyli rodzice. Uroczystość celebrowana była zgodnie z tradycją ceremoniału szkolnego, z którego jesteśmy dumniDzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej