Dzień bez plecaka

Aktualności
drukuj
Dzień bez plecakaDzień bez plecaka
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie dnia „Dzień bez plecaka!”Dzień bez plecakaDzień bez plecaka
Dzień bez plecaka
To już trzecia edycja #NoBackPackDay w naszej szkole a uczniowie ciągle zaskakują swoją pomysłowością!Dzień bez plecaka Zamiast w plecaku dzisiaj swój szkolny dobytek Dzień bez plecakaDzień bez plecakaDzień bez plecakaDzień bez plecakaDzień bez plecakaDzień bez plecakaprzynieśli w różnych, często zabawnych urządzeniachDzień bez plecakaDzień bez plecakaDzień bez plecaka️Dzień bez plecakaDzień bez plecakaDzień bez plecaka️Dzień bez plecakaDzień bez plecakaDzień bez plecaka⚗️Dzień bez plecaka️Dzień bez plecaka
Najciekawsze propozycje zostały nagrodzone. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję i pomysły naszych uczniówDzień bez plecaka
Dzień bez plecakaDzień bez plecaka