2009

drukuj

2009W dniach 26 – 29 maja 2009 r. w Kołobrzegu odbył się Finał XXXII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy zajęli I miejsca w eliminacjach wojewódzkich. W dniach 26 – 29 maja 2009 r. w Kołobrzegu odbył się Finał XXXII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy zajęli I miejsca w eliminacjach

Turniej ma bogatą tradycję. Rozegrany został po raz 32 i ma charakter wieloetapowy. Bieżący rok w tej dyscyplinie był szczególnie pomyślny dla naszej szkoły. Zajęliśmy: – I miejsce w turnieju międzygminnym, – I miejsce w powiecie, – I miejsce w województwie na 22 powiaty, – III miejsce w

Finał 32 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym miał miejsce w Kołobrzegu w dniach od 26 do 29 maja 2009 r. Organizatorami turnieju byli: Komenda Główna Policji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Infrastruktury, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Polski Związek

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Mateusz Kocańda, Tomasz Gnojek i Jarosław Chmielarz zajęli III miejsce w Polsce, a indywidualnie Mateusz Kocańda zajął miejsce.

Każda z drużyn uczestnicząca w turnieju brała udział w następujących konkurencjach: – test ze znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego oraz zasad udzielania pomocy przedmedycznej, – jazda rowerem po miasteczku ruchu drogowego, – jazda rowerem po torze przeszkód, – udzielanie pomocy