Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Za trud, za serce, za uśmiech – Dziękujemy!

Za trud, za serce, za uśmiech – Dziękujemy!

Aktualności
drukuj

12 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej.  To bardzo ważny dzień dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Szkolną uroczystość  pod kierunkiem Pani Renaty Kopacz i Pani Laury Kosek zaprezentowali uczniowie klasy  3b. Uczniowie na forum szkolnym przedstawili bogaty i różnorodny program pod względem treści, który wzbogacony był piosenkami i scenką „Duża Przerwa” w wykonaniu uczennic klasy ósmej. Była to świetna okazja aby podziękować nauczycielom  za trud i poświęcenie włożone w codzienną pracę Dzieci życzyły swoim opiekunom wytrwałości w dalszej pracy oraz jak najwięcej satysfakcji z wychowania i edukacji młodych wychowanków.  Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania. Za dbałość o sprawy rozwoju szkoły podziękowanie przyjął dyrektor  od Rady Rodziców. Przedstawiciele Rady Rodziców otrzymali  albumy za działalność, która miała miejsce w minionym roku szkolnym. Także nauczyciele i pracownicy obsługi otrzymali piękne róże.