Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Wycieczka do Wrocławia

Wycieczka do Wrocławia

Aktualności
drukuj
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie miesiąca „Uczniowie w podróży-wycieczka!” Wycieczka do WrocławiaWycieczka do WrocławiaWycieczka do Wrocławia
Wycieczka do Wrocławia
Rozpoczynamy szkolny sezon wycieczkowy! Wszyscy wiedzą, że wycieczki kształcą, integrują i dostarczają pozytywnych wrażeńWycieczka do Wrocławia
W dniach 12 i 13 września uczniowie klas: V, VII, VIII oraz część VI, pod opieką nauczycieli, uczestniczyli w wycieczce do WrocławiaWycieczka do Wrocławia. W pierwszym punkcie programu było zwiedzanie Zamku Piastów Śląskich w Brzegu. Po przyjeździe do Wrocławia dzieci udały się na spacer po Parku Szczytnickim, miały okazję zobaczyć pokaz Fontanny Multimedialnej, zwiedzić wrocławskie zooWycieczka do WrocławiaWycieczka do WrocławiaWycieczka do Wrocławia i afrykanariumWycieczka do WrocławiaWycieczka do WrocławiaWycieczka do WrocławiaWycieczka do Wrocławia.
W drugim dniu wycieczki uczniowie spacerowali po uliczkach Wrocławia słuchając ciekawej historii miasta. Byli również w Muzeum Filmu i Iluzji- Moviegate. Punktem kulminacyjnym wycieczki była Panorama Racławicka.
Wieczorem zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, wrócili bezpiecznie do domówWycieczka do Wrocławia.