Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Wycieczka do Suchej Beskidzkiej

Wycieczka do Suchej Beskidzkiej

Aktualności
drukuj
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie dnia „Uczniowie w podróży-wycieczka!” Wycieczka do Suchej BeskidzkiejWycieczka do Suchej BeskidzkiejWycieczka do Suchej Beskidzkiej
Wycieczka do Suchej Beskidzkiej
Sezon wycieczkowy trwa!Wycieczka do Suchej Beskidzkiej. Dzisiaj uczniowie z klas: I, II, III, IV uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Suchej Beskidzkiej. Zwiedzali zamek suskiWycieczka do Suchej Beskidzkiej oraz spacerowali po pięknym parku. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w kinieWycieczka do Suchej Beskidzkiej️Wycieczka do Suchej Beskidzkiej i seans filmowy, a film „O psie, który jeździł koleją” zainteresował wszystkich uczestnikówWycieczka do Suchej Beskidzkiej