Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Wycieczka do kopalni soli w Bochni

Wycieczka do kopalni soli w Bochni

Aktualności
drukuj
Wieści prosto ze szkoły z cyklu: uczniowie w podróży „Wycieczka szkolna!”‍♀️‍♂️Wycieczka do kopalni soli w Bochni‍♀️
Wycieczka do kopalni soli w Bochni
Najlepszy poniedziałek w szkole to taki, gdy uczniowie uczą się nie w salach lekcyjnych☺️ ale na wycieczce!Wycieczka do kopalni soli w Bochni
Ważnym etapem całodziennej wycieczki klas 4, 5, 6, 7 była wizyta w Kopalni Soli w Bochni. Uczniowie mieli możliwość poznania tajników wydobycia soli, w trakcie zwiedzania uczestniczyli w przeprawie łódką‍♂️. Następnym celem wycieczki było zwiedzanie zamku w Nowym WiśniczuWycieczka do kopalni soli w BochniWycieczka do kopalni soli w Bochni. Historia tej budowli była niezwykle interesująca☺️. Listopadowa auraWycieczka do kopalni soli w Bochni☔ nikomu nie przeszkodziła w pełnym korzystaniu z atrakcji tego wyjazdu☺️
Wycieczka do kopalni soli w BochniWycieczka do kopalni soli w BochniWycieczka do kopalni soli w Bochni