Turniej BRD

Aktualności
drukuj
Turniej BRDTurniej BRDTurniej BRD
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie roku „Turniej BRD!”Turniej BRD
Turniej BRD
Nasza szkoła była dzisiaj gospodarzem zawodów międzygminnych 45 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Turniej został przeprowadzony przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach: st. asp. Arkadiusza Pytla oraz mł. asp. Mariusza Bryłę.
Do naszej szkoły zawitały drużyny z gmin: Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona oraz Stryszów. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: młodszej (klasy 4-5) oraz starszej (klasy 6-8). Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny, która będzie reprezentować nasz rejon na zawodach powiatowych.
Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach: test wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, test dotyczący skrzyżowań oraz jazda po torze przeszkód.
Miło nam jest poinformować, iż zmagania zakończyły się zarówno sukcesem organizacyjnym jak i sportowym. Organizacyjnym, bo w zgodnej opinii uczestników i opiekunów spisaliśmy się na medalTurniej BRD
Sportowym, bo nie okazaliśmy się zbyt gościnni dla innych drużynTurniej BRDTurniej BRD
Zarówno w kategorii młodszej Turniej BRDTurniej BRDjak i starszej Turniej BRDTurniej BRD nasze drużyny stanęły na najwyższym stopniu podium, tym samym uzyskując awans do zawodów powiatowych. Turniej BRD
W klasyfikacji indywidualnej nasi uczniowie również byli bezkonkurencyjni, zajmując 3 pierwsze miejsca Turniej BRDTurniej BRDTurniej BRDw kategorii starszej oraz 4 pierwsze miejscaTurniej BRD w kategorii młodszej!
Klasyfikacja drużynowa:
Grupa młodsza:
1. ZSP StronieTurniej BRDTurniej BRD
2. ZSP StryszówTurniej BRDTurniej BRD
3. SP ŁękawicaTurniej BRDTurniej BRD
Grupa starsza:
1. ZSP Stronie Turniej BRDTurniej BRD
2. ZSP Stryszów Turniej BRDTurniej BRD
3. SP Zakrzów Turniej BRDTurniej BRD
Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych uczniów podczas finału powiatowego w Wieprzu!Turniej BRD
Turniej BRDTurniej BRDTurniej BRD