Turniej BRD

Aktualności
drukuj
Turniej BRDTurniej BRDTurniej BRD
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie dnia „Turniej BRD!”Turniej BRDTurniej BRD
Turniej BRD
W doskonałych nastrojach wrócili nasi uczniowie z finału powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zarówno w kategorii młodszej (klasy 4 i 5) oraz starszej (klasy 6-8) uczniowie reprezentujący naszą szkołę zdobyli tytuły drużynowych mistrzów powiatuTurniej BRDTurniej BRDTurniej BRDTurniej BRD W nagrodę będą reprezentować nasz powiat w finale wojewódzkim. Jesteśmy dumni!Turniej BRD
Finał powiatowy został rozegrany w Wieprzu. Na starcie pojawiło się 7 drużyn w każdej kategorii, zwycięzcy wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach międzygminnych. Turniej składał się z 4 konkurencji: testów z przepisów ruchu drogowego, testów skrzyżowań, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazdy po rowerowym torze przeszkód. Ze względów na niesprzyjające warunki atmosferyczne nie odbyła się konkurencja jazdy po miasteczku ruchu drogowego.
Ogromne gratulacje dla naszych uczniów!Turniej BRD
Już teraz trzymamy za Was mocno kciuki. Powodzenia podczas finału wojewódzkiego!Turniej BRDTurniej BRDTurniej BRD
Turniej BRDTurniej BRDTurniej BRD