Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia

Aktualności
drukuj
Wieści prosto ze szkoły z cyklu świąteczny czas „Święta Bożego Narodzenia”Święta Bożego NarodzeniaŚwięta Bożego NarodzeniaŚwięta Bożego Narodzenia
❄️
Zbliżają się Święta Bożego NarodzeniaŚwięta Bożego Narodzenia, tradycyjnie już świętowanie rozpoczynamy w ostatnim dniu nauki szkolnejŚwięta Bożego NarodzeniaŚwięta Bożego Narodzenia. Dzisiaj nasi uczniowie uczestniczyli w szkolnych jasełkach-przygotowanych przez klasę 6 oraz celebrowali wigilie klasowe. Były życzenia świąteczneŚwięta Bożego Narodzenia i upominkiŚwięta Bożego Narodzenia. W świątecznej atmosferzeŚwięta Bożego NarodzeniaŚwięta Bożego Narodzenia, pełnej radościŚwięta Bożego Narodzenia rozpoczynamy przerwę świąteczną☺️.
Święta Bożego NarodzeniaŚwięta Bożego Narodzenia
Wszystkim Państwu życzymy dobrych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!Święta Bożego NarodzeniaŚwięta Bożego Narodzenia
❄️Święta Bożego NarodzeniaŚwięta Bożego Narodzenia❄️