Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Spotkanie z Pawłem Zagumnym

Spotkanie z Pawłem Zagumnym

Aktualności, Sport
drukuj

Uczniowie klas 4-7 Szkoły Podstawowej w Stroniu mieli niezwykłą okazję spotkania z jednym z najlepszych zawodników w historii polskiej siatkówki. Paweł Zagumny, bo o nim mowa, podczas godzinnego spotkania opowiadał o swojej bogatej karierze sportowej, początkach przygody z siatkówką, roli sportu w życiu człowieka. Pan Paweł chętnie odpowiadał na pytania uczniów, rozdawał autografy, kilku szczęściarzy miało okazję poodbijać piłkę z naszym mistrzem.

Mamy nadzieję, że takie wydarzenia dodadzą pozytywnej energii naszym dzieciakom i z jeszcze większą ochotą będą doskonalić swoje umiejętności sportowe. A kto wie, być może wśród uczniów na widowni, był przyszły Zagumny…

Spotkanie odbyło się z inicjatywy wójta gminy, Pana Szymona Dumana w SP w Łękawicy. Dziękujemy za zaproszenie!!!