Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu
godło
Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Projekt „Lepszy start w przyszłość”

Projekt „Lepszy start w przyszłość”

Aktualności

 

Informacja na temat realizacji zajęć w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu w ramach projektu „Lepszy start w przyszłość – rozwój kompetencji kluczowych i uniwersalnych uczniów z terenu Gminy Stryszów”.

 

Rozwijanie u uczniów kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych niezbędnych na rynku pracy:

Przedmiot Rodzaj zajęć: Termin i godzina zajęć  Prowadzący
j. angielski rozwijające uzdolnienia Poniedziałek godz. 700 – 745 Anna Zawiła
j. angielski rozwijające uzdolnienia Środa  godz. 1345 – 1430 Anna Zawiła
j. angielski rozwijające uzdolnienia Czwartek   godz. 800 – 845 Anna Zawiła
j. angielski zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Środa  godz. 700 – 745 Anna Zawiła
j. angielski zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Piątek godz. 1435 – 1520 Anna Zawiła
j. angielski zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Poniedziałek godz. 800 – 845 Anna Zawiła
j. niemiecki rozwijające uzdolnienia Poniedziałek godz. 1345 – 1430 Anna Zawiła
matematyka zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Poniedziałek godz. 1245 – 1330 Jolanta Kozik
matematyka zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Poniedziałek godz. 1340 – 1425 Jolanta Kozik
matematyka zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Wtorek godz. 1140 – 1225 Renata Kopacz
matematyka zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Środa godz. 700 – 745 Joanna Kachnic
matematyka zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Czwartek godz. 700 – 745 Jolanta Pilch
matematyka zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Piątek godz. . 700 – 745 Jolanta Pilch
matematyka zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Czwartek godz.  1140 – 1225 Maria Pióro
matematyka zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Wtorek  godz. 1340 – 1425 Maria Pióro
informatyka Koło zainteresowań Poniedziałek godz. 700 – 745 Tomasz Gębala
informatyka rozwijające uzdolnienia Środa godz. 700 – 745 Tomasz Gębala
matematyka rozwijające uzdolnienia Piątek godz. 1245 – 1330 Teresa Okarmus
matematyka rozwijające uzdolnienia Wtorek godz.  1335 – 1420 Teresa Okarmus
matematyka rozwijające uzdolnienia Piątek godz. 1335 – 1420 Teresa Okarmus
przyroda rozwijające uzdolnienia Czwartek godz. 1245 – 1330 Maria Pióro
przyroda rozwijające uzdolnienia Środa  godz.  1340 – 1425 Maria Pióro
przyroda rozwijające uzdolnienia Wtorek godz. 1340 – 1425 Renata Kopacz
przyroda rozwijające uzdolnienia Czwartek godz. 1340 – 1425 Renata Kopacz
chemia dydaktyczno-wyrównawcze Wtorek godz.1340 – 1425 I. Czaicka-Mrowiec
geografia rozwijające uzdolnienia Poniedziałek  godz. 800 – 845 M. Porębska
fizyka rozwijające uzdolnienia Środa  godz.1435 – 1520 Jolanta Kozik
biologia rozwijające uzdolnienia Środa godz.1435 – 1520 I. Czaicka-Mrowiec

 

Wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi:

Rodzaj zajęć dla uczniów Termin i godzina zajęć Prowadzący
zajęcia logopedyczne Poniedziałek godz.700 – 745 Anna Bocheńska
zajęcia logopedyczne Wtorek godz.700 – 1745 Anna Bocheńska
zajęcia logopedyczne Wtorek godz.1240 – 1325 Renata Kopacz
zajęcia logopedyczne Czwartek  godz.1240 – 1325 Renata Kopacz
zajęcia rozw. umiejętności społeczno-emocjonalne Wtorek godz.700 – 745 Joanna Kachnic
zajęcia rozw. umiejętności społeczno-emocjonalne Czwartek godz.700– 745 Joanna Kachnic
zajęcia rozw. umiejętności społeczno-emocjonalne Poniedziałek godz.855 – 940 M. Porębska
zajęcia terapeutyczne Poniedziałek godz.700 – 745 Joanna Kachnic
zajęcia terapeutyczne Środa  godz.1235 – 1320 Anna Bocheńska
zajęcia terapeutyczne Poniedziałek godz.700 – 745 Grzegorz Gębala
zajęcia terapeutyczne Wtorek godz.700 – 745 Grzegorz Gębala
zajęcia terapeutyczne Środa  godz.700 – 745 Grzegorz Gębala
zajęcia terapeutyczne Piątek godz.700 – 745 Grzegorz Gębala

 

Wszelkie zmiany w harmonogramie zgłaszane są do koordynatora projektu.