Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny!!!

Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny!!!

Aktualności
drukuj

Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny!!!

Słowa ze znanego przeboju Andrzeja Rosiewicza były hasłem przewodnim akademii zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet w strońskiej szkole. Aby umilić to święto wszystkim paniom oraz koleżankom chłopcy z klasy V z pomocą kilku koleżanek oraz kolegów z klasy VIII przygotowali kabaretowy program artystyczny.

I tak na scenie mogliśmy podziwiać wiele typów kobiet: kobieta naiwna, kobieta anioł, herod-baba, kura domowa, megiera, świetny kumpel, szlachetny anioł, bogini, intelektualistka.

Zostaliśmy pouczeni jak rozpoznać każdy z tych typów, jak się z nimi obchodzić a przede wszystkim jak się przed nimi bronić. A wszystko to z dużym dystansem i poczuciem humoru.

Jeszcze raz drogie Panie i koleżanki: nie patrzcie w przeszłość, która przeminęła i nie zawracajcie sobie głowy przyszłością, która nie nadeszła. Życzymy Wam życia teraźniejszością i sprawienia by była warta wspomnień.

Z okazji Waszego święta wszystkiego najlepszego drogie Panie!