Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Mistrzostwo powiatu w turnieju BRD

Mistrzostwo powiatu w turnieju BRD

Aktualności, BRD, Sukcesy uczniów (rok szkolny 2016/2017)
drukuj

23 kwietnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wieprzu odbył się powiatowy turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Naszą szkołę, podobnie jak w poprzednich latach reprezentowali: Martyna Nowak, Natalia Nowak, Jakub Klimeczko, Adrian Odrowąż. I podobnie jak w poprzednich latach nie mieli sobie równych!

Nasi uczniowie zdecydowanie wygrali wszystkie konkurencje (test z przepisów ruchu drogowego, test skrzyżowań, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, jazda rowerem po torze przeszkód oraz jazda rowerem po miasteczku ruchu drogowego). Teraz przed naszymi zawodnikami znacznie trudniejsza przeszkoda: finał wojewódzki i zacięta rywalizacja o prawo startu w finale krajowym w Przelewicach (woj. zachodniopomorskie).

Trzymamy kciuki za naszych 16 maja!