Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Luty i marzec na świetlicy

Luty i marzec na świetlicy

Aktualności, Świetlica
drukuj

Luty i marzec na świetlicyLuty upłynął dzieciom  na świetlicy bardzo szybko i aktywnie.  W naszej świetlicy było bardzo kolorowo. Dzieci wykonały kolorowe sieci pajęcze z talerzyków papierowych. Papierem kolorowym wyklejaliśmy tęczę,  z pojemników po jajkach powstały kolorowe dżdżownice. Luty to także czas karnawału. Dzieci wykonały maski karnawałowe oraz walentynkowe drzewka. Po powrocie z ferii zabraliśmy się intensywnie do pracy. Przywoływaliśmy wiosnę wykonując pierwsze wiosenne kwiaty: przebiśniegi z makaronu, hiacynty oraz narcyzy. Z talerzyków papierowych zrobiliśmy zielone żaby oraz bociany.  Okres Świąt Wielkanocnych szybko nadszedł. Wykonaliśmy kolorowe zajączki, koguciki. Poznaliśmy technikę decoupage, którą wykonaliśmy wielkanocne jajka. Ten czas bardzo miło nam upłynął.