Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Listopad w świetlicy

Listopad w świetlicy

Aktualności, Świetlica
drukuj

Upłynął kolejny wspólny miesiąc w naszej świetlicy szkolnej. W listopadzie nasze prace plastyczne dotyczyły głównie jesieni.  Wykonywaliśmy różne prace z wykorzystaniem darów jesieni. Robiliśmy zwierzęta i ludziki z kasztanów i żołędzi oraz jeżyki z ziemniaków i zapałek. Poznawaliśmy nasze symbole narodowe, wyklejaliśmy bibułą godło Polski. Rolki po papierze toaletowym na naszej świetlicy zostały wykorzystane do zrobienia muchomorków, jesiennych drzewek oraz rudych wiewiórek.  Z pomalowanych farbami płatków kosmetycznych zrobiliśmy kolorowe jesienne drzewa.  Dużo pracy włożyliśmy w wykonanie plakatów, które zachęcają do jedzenia śniadania oraz do dobrego odżywiania się. Na świetlicy 24 listopada obchodziliśmy święto pluszowego misia  oraz malowaliśmy ptaki, które zostają z nami w kraju w okresie zimowym.