Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Kolejny sukces w konkursie „Odblaskowa szkoła”

Kolejny sukces w konkursie „Odblaskowa szkoła”

Aktualności, Odblaskowa szkoła
drukuj

Kolejny sukces naszej szkoły w konkursie „Odblaskowa szkoła”!. W tym roku wylądowaliśmy na VI miejscu w Małopolsce! Oczywiście jesteśmy najwyżej sklasyfikowaną szkołą w powiecie wadowickim!

Uczniowie naszej szkoły, wraz z dyrektorem Janem Gębalą odebrali  z rąk Pani Barbary Nowak – Małopolskiego Kuratora Oświaty – pamiątkowe dyplomy oraz czek dla szkoły na kwotę 4 tys. złotych.

Od 9 lat bierzemy udział w tym prestiżowym konkursie nie schodząc poniżej pewnego poziomu. A ten poziom to miejsce w najlepszej dziesiątce szkół w województwie!

Podsuwanie konkursu odbyło się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Uroczysta gala zgromadziła wielu wspaniałych gości, przedstawicieli Małopolskiej Policji, Kuratorium Oświaty, Urzędu Wojewódzkiego.

Zwieńczeniem gali był koncert Kasi Cerekwickiej.

To duży sukces naszej szkoły, a co najważniejsze – powtarzalny! W dziesiącioletniej historii tego konkursu po raz dziewiąty znajdujemy się w gronie laureatów, czyli w najlepszej dziesiątce! A przecież w każdej edycji startuje ok. 300 – 400 szkół – powiedział po zakończeniu gali dyrektor szkoły Jan Gębala.