Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Klaudia Gnojek finalistką konkursu wojewódzkiego

Klaudia Gnojek finalistką konkursu wojewódzkiego

Aktualności
drukuj

Uczennica klasy 7 Klaudia Gnojek w bieżącym roku szkolnym reprezentowała naszą szkołę w  XXIII Ogólnopolskim Konkursie Historycznym majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

Konkurs składa się z czterech etapów: szkolnego, rejonowego, wojewódzkiego i centralnego. Nasza uczennica Klaudia Gnojek podjęła trud przygotowania się do zmagań konkursowych już  jesienią 2017 roku, by bez żadnych trudności awansować do etapu rejonowego a potem do wojewódzkiego. Czas poświęcony na naukę historii Polski i historii powszechnej zaowocował osiągnięciem tytułu finalisty etapu wojewódzkiego.

Finał odbył się w Krakowie, w dniu 5 kwietnia 2018 r. Opiekunem Klaudii jest  nauczycielka historii R. Elżbieciak.

Gratulujemy sukcesu!