Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Jasełka w wykonaniu rodziców

Jasełka w wykonaniu rodziców

Aktualności
drukuj

10 stycznia miała miejsce w naszej szkole wyjątkowa wywiadówka. Wyjątkowa, ponieważ oprócz rodziców pojawili się na niej także uczniowie, by wspólnie podziwiać jasełka – niecodzienne, bo przygotowane przez rodziców dzieci przedszkolnych.

Rodzice, choć to nie zawodowi artyści, wykazali się wielkim profesjonalizmem. Z wielkim zaangażowaniem wcielili się w swoje role, przygotowali piękne stroje i poświęcili swój czas. Przedstawienie wzruszyło i tych dużych i tych małych. Radosna atmosfera świąt Bożego Narodzenia towarzyszyła wszystkim podczas całego uroczystego spotkania.

Rodzicom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole, dzięki czemu wspólnie stworzyli  bardzo efektowne widowisko.

Dziękujemy!!!