Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Goście w naszej szkole

Goście w naszej szkole

Aktualności
drukuj
Goście w naszej szkoleGoście w naszej szkole
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie dnia „Goście, goście!”Goście w naszej szkoleGoście w naszej szkoleGoście w naszej szkole
Goście w naszej szkoleGoście w naszej szkole
Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy uczniów, nauczycieli oraz dyrektora Szkoły Muzycznej z Kalwarii ZebrzydowskiejGoście w naszej szkoleGoście w naszej szkoleGoście w naszej szkole. Audycja muzyczna, którą zaprezentowali uczniowie pod kierunkiem swoich nauczycieli była prezentacją ich talentów i umiejętności muzycznych. Piękne interpretacje utworów muzycznych zachwyciły publicznośćGoście w naszej szkole.
Serdecznie dziękujemy za występ i zapraszamy ponownie!Goście w naszej szkoleGoście w naszej szkoleGoście w naszej szkole☺️
Goście w naszej szkoleGoście w naszej szkole
Goście w naszej szkoleGoście w naszej szkole