Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Finał wojewódzki BRD

Finał wojewódzki BRD

Aktualności, BRD, Sukcesy uczniów (rok szkolny 2016/2017)
drukuj

Finał wojewódzki BRDUczniowie Szkoły Podstawowej w Stroniu po raz kolejny Mistrzami Małopolski w rowerowym turnieju BRD!
W nagrodę będziemy reprezentować nasze województwo na Mistrzostwach Polski, które już w połowie czerwca odbędą się w Nidzicy (woj. warmińsko-mazurskie). Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Martyna Nowak, Natalia Nowak, Adrian Odrowąż i Jakub Klimeczko.

Areną zmagań najlepszych drużyn Małopolski były Mikluszowice (powiat bocheński). Nasi zawodnicy spisali się wspaniale, od początku narzucając wysoki poziom. Świetnie napisane testy wiedzy oraz testy skrzyżowań pokazały, że będziemy faworytem zawodów. W tym przekonaniu utwierdziły nas także kolejne dwie konkurencje (miasteczko ruchu drogowego oraz pierwsza pomoc przedmedyczna). Ostatnia konkurencja (rowerowy tor przeszkód) była tylko formalnością. 

Udział w finale krajowym powoli staje się faktem! Maleńka szkółka z powiatu wadowickiego już 7 raz dostąpi zaszczytu reprezentowania naszego województwa na Mistrzostwach Polski! Ogromne gratulacje!!!