Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Dzień Zdrowego Śniadania

Dzień Zdrowego Śniadania

Aktualności
drukuj
Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie dnia „Dzień zdrowego śniadania!”Dzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego Śniadania
❄️
Dzień zdrowego śniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego Śniadania– to już druga edycja akcji zorganizowanej z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego☺️
Wszystkie klasy przygotowały i zaprezentowały swoje zestawy śniadanioweDzień Zdrowego Śniadania. Było pysznie i kolorowoDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego Śniadania
W szkolnym śniadaniu uczestniczyli gościeDzień Zdrowego Śniadania. Gratulacje i podziękowania dla organizatorów tego wydarzenia złożył osobiście Wójt Gminy Stryszów☺️
❄️Dzień Zdrowego Śniadania❄️