Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Dzień pluszowego misia

Dzień pluszowego misia

Aktualności
drukuj
Wieści prosto z przedszkola z cyklu święta nietypowe „Dzień pluszowego misia!”Dzień pluszowego misiaDzień pluszowego misiaDzień pluszowego misiaDzień pluszowego misia
Dzień pluszowego misia
W dniu 25 listopada, na całym świecie, obchodzony jest Dzień pluszowego misiaDzień pluszowego misia. Zabawka ta, od prawie 120 lat, towarzyszy dzieciom pod każdą szerokością geograficzną, ciesząc zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszychDzień pluszowego misia☺️Dzień pluszowego misia. Niesłabnąca popularność misiów nie dziwi chyba nikogo- w końcu każdy z nas miał w dzieciństwie pluszowego przyjaciela, pomagającego przetrwać cięzkie chwileDzień pluszowego misia. Dziś każdy przedszkolak przyniósł ze sobą swojego przyjaciela-misiaDzień pluszowego misiaDzień pluszowego misiaDzień pluszowego misiaDzień pluszowego misiaDzień pluszowego misia. Były świeczki, misiowy tortDzień pluszowego misia, przejście po śladachDzień pluszowego misia, które zostwiły misieDzień pluszowego misia, gimnastyka i tańce z misiamiDzień pluszowego misia.
Dzień pluszowego misiaDzień pluszowego misiaDzień pluszowego misia