Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Dzień Niepodległości w bibliotece

Dzień Niepodległości w bibliotece

Aktualności
drukuj

W bibliotece szkolnej również uczciliśmy setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji  uczniowie wzięli aktywny udział w następujących działaniach:

  • projekt plastyczny dla uczniów z klas 1-3 pt. „Malowana Polska”,
  • Śpiewanki patriotyczne,
  • Wszyscy składamy życzenia urodzinowe dla Polski.

By pokazać piękno Ojczyzny uczniowie najmłodszych klas przygotowali obrazki, gdzie Polska malowana feerią barw prezentowała się bardzo okazale.  Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych  całej społeczności uczniowskiej wprowadziło nas w radosną atmosferę świętowania. Solenizantka Polska otrzymała również wile pięknych życzeń urodzinowych od uczniów; oby wszystkie się spełniły.