Zespół Szkolno-Przedszkolny > Aktualności > Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Aktualności
drukuj

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Szkoły Podstawowej w Stroniu.

Nie inaczej było w tym roku, aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków przybyło blisko 200 babć i dziadków!!!

To wyjątkowa uroczystość. Pełna uśmiechów, radości, wzruszeń. Na ten dzień czekali zarówno mali aktorzy, którzy chcieli zaprezentować się przed swoimi babciami i dziadkami. Czekali także seniorzy, dla których jest to okazja do spotkania, powspominania, podziwiania swoich wnuków.

Zebranych gości przywitał pan dyrektor Jan Gębala składając serdeczne życzenia. Następnie każda z klas przedstawiła program artystyczny dedykowany specjalnie babciom i dziadkom. Były deklamowane wierszyki, piosenki oraz tańce, a także jasełka i śpiew kolęd.

Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło. Życzymy dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.