Konkurs „Różni, a tacy sami”

Goście!

Aktualności
drukuj
Goście!

Wieści prosto z przedszkola z cyklu wydarzenie dnia „Goście, goście!” Dzisiaj do naszego przedszkola przybyli goście specjalni: harcerki z XI Zakopiańskiej Drużyny Harcerek „Pasieka” . Drużyna harcerska wchodzi w skład Tatrzańskiego Hufca Harcerek „Wywierzysko” działającego na Podhalu Harcerki zaproponowały przedszkolakom wspólne zabawy, śpiewanie piosenek a potem wyruszyły dalej, by poznać naszą okolicę.

czytaj dalej...

Walentynki

Aktualności
drukuj
Walentynki

Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie dnia „Walentynki!” Dzisiaj w naszej szkole świętujemy Walentynki! Listonoszki ze szkolnej poczty walentynkowej dostarczyły kartki okolicznościowe, na które wszyscy długo oczekiwali

czytaj dalej...

Konkurs

Aktualności
drukuj
Konkurs

Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie dnia „Konkurs!” Przedstawiamy naszych uczniów: Mikołaja, Amelię i Patrycję; laureatów gminnego konkursu „Kolęda i pastorałka”. Konkurs organizował GOK w Stryszowie. Serdecznie gratulujemy!

czytaj dalej...

Ferie zimowe

Aktualności
drukuj
Ferie zimowe

Wieści prosto ze szkoły z cyklu wydarzenie roku „Ferie zimowe!” Po pięciu miesiącach intensywnej pracy nasi uczniowie już dzisiaj świętują rozpoczęcie ferii zimowych Wszystkim uczniom życzymy, by ten czas obfitował w bezpieczny wypoczynek a zimowa pogoda dopisała! Naszym nauczycielom życzymy spokojnego urlopu Do zobaczenia 26 lutego, już po feriach!

czytaj dalej...

Bal karnawałowy

Aktualności
drukuj
Bal karnawałowy

Wieści prosto z przedszkola z cyklu wydarzenie dnia „Bal karnawałowy!” Karnawał 2024 powoli dobiega końca, zanim przejdzie do historii odrobina tej karnawałowej aury zawitała do naszego przedszkola Dzisiaj nasze przedszkolaki, w pięknych karnawałowych strojach, bawiły się na balu karnawałowym Tańcom i wspólnej zabawie nie było końca!

czytaj dalej...